Trochu mimo Boneflyer

Vím, že je to trochu mimo téma, ale co si budeme povídat. Blog prostě je takový. Píši na základě svých aktuálních pocitů a přiznám se, že pokud mě něco nebaví, nenutím se do toho. Což neplatí ovšem o psaní. Píši rád, ale čtenáři prominou mé netématické soustředění. Vlastně bych Vám rád dal jen rychlou informaci o tom, kde zakoupit stříbrné náušnice se zirkony, protože sám se potýkám s problémem co pro….A hlavně, kde to koupit levně.

Proč? No protože ženy mají rády náušnice. Vlastně milují veškeré šperky. A pokud jsou ze vzácného a krásného kovu jako je stříbro…není co řešit.

Edit: Nově nabízejí i něco, co by mnozí pánové mohli hledat. Klíčenky ! Ale ne ledajaké. Vyberte si z velkého množství párových klíčenek.

Co si myslíte o perlových náušnicích?

Nedávno jsem si přečetl docela zajímavý blog na téma stříbrné prstýnky. Resp nebyl zaměřený pouze na perličky, spíše na náušnice obecně. Nicméně zajímalo by mě, zda-li perlové náušnice jsou stále pro ženy tak zajímavé? Protože jsem příliš dívek neviděl s perlou na uchu. Ovšem stříbrné náušnice či jiné šperky, to už je jiná.

Pokud tento blog čtou dámy, tak napiště..Jaké náušnice nosíte nejraději?